EN|RU|UK
 Економіка
  2316  34

 Відсьогодні тарифи на вантажні перевезення залізничним транспортом проіндексовані на 15%

укрзализныця поезд вагоны перевозки уз грузоперевозки грузы

Востаннє тарифи на вантажоперевезення змінювалися в квітні 2016 року.

Сьогодні набув чинності наказ Міністерства інфраструктури України від 20 жовтня № 357 "Про внесення змін до коефіцієнтів, які застосовуються до збірника тарифів на перевезення вантажів в межах України та пов'язані з ним послуги", передає Цензор.НЕТ. Він опублікований у газеті "Урядовий кур'єр" від 31 жовтня 2017 року № 204, повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

Так, наказом введена в дію індексація тарифів на 15%.

За словами в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова, цього року розмір індексації тарифів на перевезення вантажів на 15% - це компромісне рішення, яке визріло в ході тривалого діалогу ПАТ "Укрзалізниця" і учасників ринку перевезень. Всі кошти від індексації тарифів компанія буде акумулювати на окремому інвестиційному рахунку і звітувати про їх використання.

"Завдяки відкритості нам вдалося досягти консенсусу в переговорах з бізнесом щодо індексації тарифів. Засоби від індексації ми направимо, зокрема на модернізацію, будівництво і придбання рухомого складу, а також інфраструктуру. Програма оновлення рухомого складу до 2021 року планує спрямувати на такі цілі 108 млрд грн. Це значні інвестиції, які довго не мала галузь і які допоможуть стабілізувати її роботу, нарощувати обсяги перевезень і зміцнювати економіку України", - зазначив Євген Кравцов.

Востаннє тарифи на вантажоперевезення змінювалися в квітні 2016 року. І з того часу ціни на продукцію, яку споживає галузь, значно зросли. Індекс цін виробників промислової продукції навіть з урахуванням індексації залишається вище, ніж зростання вартості залізничних перевезень.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n461104
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору