EN|RU|UK
 Суспільство
  10283  132

 Майже 50% українців виступають за візи і закриті кордони з Росією, - опитування КМІС

опрос

Близько половини населення України підтримують ініціативу закритих кордонів, віз і митниць із Росією, про що свідчать дані вересневого опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з оприлюдненими в понеділок даними спільного проекту КМІС і російської недержавної дослідницької організації "Левада-Центр", кількість українців, які хочуть закритих кордонів, віз і митниць із Росією, зросла у вересні порівняно з травнем (49%, було 43%). Водночас у Росії порівняно з травнем майже не змінилася кількість тих, хто підтримує закриті кордони, візи і митниці з Україною (було 35%, стало 34%).

Порівняно з травнем підтримка незалежності України практично не змінилася: майже 90% населення країни вважають, що Україна має бути незалежною державою.


Опитування "Ставлення населення України до Росії" проводив із 16 вересня по 1 жовтня 2017 року Київський міжнародний інститут соціології. Методом особистого інтерв'ю опитано 2040 респондентів у віці від 18 років, які проживають у 108 населених пунктах усіх областей України (крім АР Крим) за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України. У Луганській і Донецькій областях опитування проводили тільки на територіях, підконтрольних Україні.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 3,3% - для показників близьких до 50%; 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Організація "Левада-центр" проводила опитування "Ставлення населення Росії до України" за репрезентативною вибіркою населення Росії, 1602 особи у віці 18 років і старші в період 15-19 вересня.

Нагадуємо, 10 липня РНБО України ухвалила рішення про введення системи біометричного контролю для громадян іноземних держав, які в'їжджають в Україну, та впровадження електронної системи попередньої реєстрації для тих, хто має намір в'їхати в Україну громадян РФ на 1 січня 2018 року.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n460988
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору