EN|RU|UK
 Політика України
  6533  12
Матеріали за темою:

 Кабмін зобов'язав Росію письмово повідомляти в МЗС про зміну адреси посла і працівників диппредставництв

посольство рф

Тепер питання про місце розташування резиденції розглядатиметься тільки за письмовим запитом.

Кабмін зобов'язав Росію письмово повідомляти в МЗС про зміну адреси посла і працівників диппредставництв

Кабінет Міністрів України змінив умови розгляду питання розміщення резиденцій посла і консулів держави-агресора. Тепер це питання буде розглядатися за письмовим зверненням держави в Міністерство закордонних справ України. Згідно з постановою №811 від 25 жовтня, Кабмін встановив, що за письмовим зверненням держави-агресора в МЗС буде розглядатися питання про розміщення дипломатичного представництва, консульських установ їхньої держави-агресора, резиденцій їхніх керівників, передає Цензор.НЕТ із посиланням на zn.ua.

Передбачається, що дипломатичні представництва, консульські установи акредитуючої держави і представництва міжнародних міжурядових організацій в десятиденний термін письмово повідомляють МЗС про нову адресу розташування резиденцій їхніх керівників. МЗС веде облік місць проживання працівників дипломатичних представництв та працівників консульських установ, яким надаються привілеї та імунітети відповідно до міжнародних договорів України.

"Рішення ухвалено для приведення існуючої процедури погодження розташування іноземних дипломатичних і консульських установ відповідно до положень Віденської конвенції про дипломатичні і консульські зносини 1961 і 1963 відповідно", - зазначили в Кабміні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n460963
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору