EN|RU|UK
 Суспільство
  10128  19
Матеріали за темою:

 31 жовтня стартує відбір кандидатів у місцеві суди, - ВККС

комиссия судей вккс вкксу высшая квалификационная

Высшая квалификационная комиссия судей Украины 31 октября начинает отборочный экзамен для кандидатов, участвующих в отборе на должность судьи местного суда.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Судово-юридичну газету, про це йдеться в повідомленні ВККС.

31 жовтня також відбудеться брифінг голови ВККС Сергія Козьякова, а також членів комісії - Валентини Устименко, Станіслава Щотки і Михайла Макарчука, присвячений темі "Відбір кандидатів на посаду суддів місцевого суду як продовження судової реформи: відбірковий іспит".

Організатори брифінгу - Вища кваліфікаційна комісія суддів України. Брифінг і сам відбірковий іспит відбудеться в приміщенні Міжнародного виставкового центру.

Цього дня відбудеться складання анонімних тестів для перевірки рівня загальних теоретичних знань у галузі права і рівня володіння державною мовою під час відбіркового іспиту.


Учасники тестування повинні прийти для складання тестів не пізніше ніж за 10 хвилин до визначеного для них часу реєстрації і мати при собі документ, що засвідчує особу і громадянство України.

Із загальним списком учасників іспиту і визначеним для них часом реєстрації на тестування можна ознайомитися тут.

Початок реєстрації учасників відбору із 7:00 до 09:00. Брифінг заплановано на 10:30.

Нагадаємо, 3 квітня 2017 р. ВККС оголосила про добір у місцеві суди з урахуванням 600 прогнозованих вакантних посад суддів місцевих судів.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n460953
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору