EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  5260  14

 У "Трейд Коммодіті" заявили про готовність сприяти слідству НАБУ

У компанії "Трейд Коммодіті" прокоментували заяву НАБУ про нібито корупційний тендер Міноборони і заявили про готовність всіляко сприяти пошуку істини в справі.

Про це сказано в релізі "Трейд Коммодіті", переданому ЗМІ, повідомляє УНН.

У березні минулого року, за підсумками тендерної закупівлі компанія "Трейд Коммодіті" підписала низку договорів про постачання палива на потреби Міноборони.

"Пізніше, в силу об'єктивних економічних чинників, ціна на паливо за кількома контрактами була переглянута до рівня середньоринкової. Усі ці дії відбувалися виключно в рамках правового поля, і ніяких порушень законодавства з боку "Трейд Коммодіті" допущено не було", - зазначили в компанії .

У "Трейд Коммодіті" підкреслили, що категорично не згодні зі звинуваченнями НАБУ, а тому готові сприяти пошуку істини в справі про зазначений тендер.

"Ми категорично не згодні з думкою слідства, і звинувачення в корупції вважаємо вкрай необґрунтованими.

З метою пошуку істини "Трейд Коммодіті" має намір ініціювати публічну дискусію із залученням експертів і учасників паливного ринку.

До цього процесу ми запрошуємо всіх охочих фахівців і вважаємо, що такий формат проведення прозорого аналізу і оцінок тендеру сприятиме встановленню слідством об'єктивної істини", - сказано в релізі.

У компанії підкреслили, що є активними учасниками державних закупівель палива, а тому зацікавлені в правді не менше, ніж детективи НАБУ.

У "Трейд Коммодіті" також додали, що їхня діяльність не пов'язана і не афілійована з будь-якими політиками чи політичними силами, як на це вказують окремі ЗМІ.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n458977
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору