EN|RU|UK
 Економіка, Технології
  5657  98

 У 2020 році IT-індустрія може дати в держбюджет $ 27,2 млрд доходів

Обсяг експорту комп'ютерних та інформаційних послуг за 6 місяців поточного року виріс на 18,3% (до 1,256 млрд доларів) порівняно з аналогічним періодом у 2016 році.

Таким чином за зростанням експортного виторгу першого півріччя ІТ-галузь посіла третє місце в структурі експорту.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Комітет з інформаційних технологій Європейської Бізнес Асоціації.

Як повідомляють в офіційній інформації Комітету, обсяг податкових надходжень від ІТ-сектора в держбюджет в першому півріччі 2017 виріс на 32,9% проти показника за піврічний період попереднього року і становить 3,69 млрд грн.

За словами виконавчого директора ІТ Комітету ЕВА Костянтина Васюка, "на сьогодні ІТ-індустрія є драйвером зростання української економіки і складовою просування нашої держави як високотехнологічної країни на міжнародній арені. З 2013 року галузь демонструє стабільний приріст експорту і в першому півріччі цього року посіла третє місце за зростанням валютної виручки".

Минулого року ІТ Комітет ЕВА разом з аудиторською компанією великої четвірки PwC представили незалежне макроекономічне дослідження, яке моделює різні сценарії розвитку української ІТ-індустрії на майбутні роки. Так, за позитивним сценарієм та за сприяння та підтримки галузі на найвищому державному рівні, експортно-орієнтована сфера інформаційних технологій може вирости вдвічі за всіма показниками і генерувати до 27,2 млрд доларів доходу до держбюджету вже в 2020 році.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Новий формат підготовки IТ-фахівців впроваджують в Україні - навчання розпочнеться ще в школі
Источник: https://censor.net.ua/ua/n457470
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору