EN|RU|UK
 Політика України
  1463  10

 "Російська агресія проти України вимагає інтенсифікації роботи", - РНБО про Концепцію реформування в умовах НС і в особливий період

снбо

Важливим напрямком удосконалення нормативно-правового забезпечення сфери національної безпеки й оборони є розробка документів щодо функціонування держави в умовах введення надзвичайного та воєнного стану.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у повідомленні прес-служби РНБО.

"Кардинальні зміни безпекової ситуації, пов'язані з російською агресією проти України та бойовими діями у Донецькій і Луганській областях, визначили необхідність докорінної інтенсифікації цієї роботи. Саме тому Рада національної безпеки і оборони України 13 вересня 2017 року розглянула і схвалила проект Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період", - сказано в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Набула чинності концепція реформування і системи розвитку управління державою в умовах НС


За даними відомства, Концепція визначає мету і шляхи реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період відповідно до оновлених засад і пріоритетів державної політики у сфері національної безпеки та оборони, а також з урахуванням сучасної безпекової обстановки, що склалася навколо України, та можливостей держави.

Реалізація положень Концепції дасть змогу реформувати систему управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період, забезпечить об'єднане керівництво силами безпеки, оборони та цивільного захисту відповідно до принципів і стандартів, прийнятих державами - членами НАТО.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n457299
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору