EN|RU|UK
 Політика України
  28457  54

 З 1 січня 2018 року посадові оклади військовослужбовців зростуть у 4,5 раза, - Держприкордонслужба

госпогранслужба

30 серпня Кабінет Міністрів України затвердив нову схему грошового забезпечення військовослужбовців, ухваливши відповідну постанову "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу й деяких інших осіб" під №704.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Повідомляють, що з 1 січня 2018 року посадовий оклад військовослужбовців залежатиме від прожиткового мінімуму. Це забезпечить щорічне зростання розміру грошового забезпечення військовослужбовців залежно від підвищення соціальних стандартів у державі.

Крім того, посадові оклади зростуть у середньому в 4,5 раза: "Наприклад, посадовий оклад водія збільшиться з 530 до 2700 гривень. Оклад інспектора прикордонної служби та категорії сьогодні становить 760, а заплановано - 3350 гривень, а начальника відділення прикордонного загону зросте з +1135 до 5810 гривень".

Також зростуть оклади за військові звання. Зокрема за звання солдата платитимуть не 30, а 560 гривень, а за майора - не 125, а 1420 гривень.

У відомстві зазначили, що нова постанова зберігає основні виплати військовослужбовцям. А саме: залишається надбавка за особливості проходження служби військовослужбовцями в розмірі до 100% посадового окладу з урахуванням окладу за військовим званням і надбавки за вислугу років. Залишаться надбавки за службу в умовах режимних обмежень і за кваліфікацію. Військовослужбовців і надалі преміюватимуть.


Також збережено виплату матеріальної допомоги на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує місячного грошового забезпечення.

Крім того, ухвалена постанова передбачає виплату одноразової грошової допомоги військовослужбовцям, які підписали свій перший контракт. А це від 8 до 10 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Збережено окрему щомісячну винагороду військовослужбовцям за безпосередню участь у зоні проведення АТО. З нового року військовослужбовцям, які виконують завдання на лінії бойового зіткнення, винагороду виплачуватимуть у розмірі не менш ніж 10 000 гривень, а військовослужбовцям, які виконують завдання в інших місцях проведення АТО - не менш ніж 4500 гривень.

"Ця постанова значно спрощує систему нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям. Загалом скасовано 20 додаткових надбавок і винагород із 36, які є зараз. З цими змінами, премудрості фінансового нарахування стануть доступнішими і зрозумілішими для кожного військовослужбовця. Тобто, з нового року розмір додаткових виплат становитиме до 40%, тоді як сьогодні він становить до 85% від загального грошового забезпечення", - наголосили у відомстві.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n457254
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору