EN|RU|UK
 Події
  380018  854

 Атаковано найбільший склад боєприпасів у Калинівці Вінницької області, - журналіст

пожар калиновка

Головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов оприлюднив інформацію про те, що в селі Калинівка Вінницької області на найбільшому складі боєприпасів почалася пожежа і чути вибухи.

Про це він написав у Фейсбуці.

Бутусов зазначив: "Атаковано найбільший склад боєприпасів Збройних сил України в Калинівці, за 20 кілометрів від Вінниці.

Як повідомляє джерело "Цензор.НЕТ", вибухи чути в місті, добре помітний розліт боєприпасів після вибухів. Склад у Калинівці має загальну площу понад 1000 гектарів і забитий боєприпасами різних типів. Сховище відкрите, норми завантаження складу перевищено в кілька разів.

Повторюється трагедія Балаклеї і Сватового. 22 вересня був знищений склад ОТУ "Маріуполь" у Новоянісолі. Зараз вибухає Калинівка.

Це був наш другий за значенням склад боєприпасів після Балаклеї. Тобто вже можна передбачити, коли і де рвоне наступного разу. Адже програма розосередження боєприпасів системно провалюється.

Ворог продовжує планомірно завдавати ударів по військовій інфраструктурі України.

Ця катастрофа позбавляє нас величезних запасів боєприпасів. Розосередити боєприпаси не вдалося, незважаючи на неодноразові напади противника і знищення наших стратегічних запасів.

Додзвонитися зараз на арсенал не вдається.

Це важкий удар по обороноздатності України, який вимагає надзвичайних заходів і рішень.

На жаль, гарантувати безпеку наших запасів боєприпасів не вдається, незважаючи на виділення цього року понад 300 мільйонів гривень, численні комісії, інспекції, перевірки і звіти.

За вибух у Сватовому зняли з посад купу неугодних і непричетних, за вибух у Балаклії, де була очевидна вина керівництва Генштабу, не зняли нікого. Сьогодні вибухнув четвертий склад за два роки - він був одним зі стратегічних.

Путін теж вирішив принести свої привітання в цей день. Дай Боже, щоб ніхто не загинув".
Источник: https://censor.net.ua/ua/n457012
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 9 з 9
<<<1 2 3 4 5 6 7 8 9
Сторінка 9 з 9
<<<1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
 
 
 
 
 вгору