EN|RU|UK
 Політика України, Авто
  3782  13

 Мінінфраструктури спростувало свою заяву про заборону виїзду в ЄС на автомобілі без техогляду з 2018 року

техосмотр

Міністерство інфраструктури спростовує свою заяву про необхідність обов'язкового технічного огляду автомобілів, що виїжджають з території України в країни-члени Євросоюзу, з 2018 року.

Про це йдеться в повідомленні міністерства, інформує Цензор.НЕТ.

"Прес-служба Міністерства інфраструктури приносить вибачення за некоректне подання інформації щодо дати запровадження обов'язкового технічного огляду транспортних засобів. Інформація щодо заборони в'їзду громадян на приватних автомобілях на територію ЄС з 2018 року без документа про технічний огляд не відповідає дійсності", - йдеться в повідомленні міністерства .

Згідно з повідомленням, Мінінфраструктури розробило законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері забезпечення безпеки експлуатації колісних транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їх державами- членами, з іншої сторони", що враховує вимогу обов'язкової наявності документа про проведення технічного огляду автомобілів у разі перетину державного кордону України.

Мінінфраструктури спільно з народними депутатами вже найближчим часом направить цей законопроект на розгляд Верховної Ради і сподівається на його схвалення до 2018 року.

Також міністр інфраструктури Володимир Омелян доручив заступнику міністра інфраструктури Юрію Лавренюку на наступному тижні (2-6 жовтня) провести публічне обговорення цього питання із залученням громадськості та журналістів.

Як повідомлялося, 20 вересня Мінінфраструктури заявило про те, що технічний огляд автомобілів, що виїжджають з території України в країни-члени Євросоюзу буде обов'язковим з 2018 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n456711
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору