EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  4598  81

 Гройсман привітав машинобудівників із професійним святом: Від вас залежить економічний успіх України

гройсман

Уряд розглядає машинобудування як одну з найважливіших комплексних галузей промисловості, від якої залежить подальший економічний успіх України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на урядову прес-службу, про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, вітаючи працівників галузі з професійним святом - Днем машинобудівника.


"Українські машинобудівники, маючи значний досвід, розробляють і проектують найскладніші системи і прилади: побутову техніку і засоби радіозв'язку, устаткування для легкої та харчової промисловості, верстати й агропромислову техніку. Наше виробництво охоплює хімічне та будівельне машинобудування, устаткування для видобутку корисних копалин та підприємств важкої промисловості. Українські фахівці авіакосмічної галузі мають високу репутацію на світовій арені", - підкреслив Гройсман.

Він зазначив, що в Україні виробляється також чимало складної військової техніки, яка відповідає сучасним стандартам та робить Збройні сили України одними з найбоєздатніших у Європі.

"Українські лікарні забезпечуються сучасним устаткуванням, яке вироблене в Україні та дає змогу діагностувати і лікувати найскладніші захворювання. Фактично, існують цілі галузі промисловості, які можуть забезпечити українські машинобудівники. І разом ми здатні відновити наш потенціал", - підкреслив глава уряду.


За його словами, сьогодні, коли вітчизняна промисловість відроджується і триває економічне зростання, від рівня підготовки спеціалістів, винагороди за їхню працю, умов їхньої роботи залежить реалізація масштабної політики нової індустріалізації.

"Тому уряд розглядає машинобудування як одну з найважливіших комплексних галузей промисловості, від якої залежить подальший економічний успіх країни", - акцентував він.

Гройсман висловив упевненість, що завдяки кропіткій праці працівників машинобудівної галузі буде забезпечено сталий розвиток всього вітчизняного господарства.

"Бажаю всім працівникам професійного зростання, нових досягнень і реалізації найсміливіших проектів", - додав прем'єр.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n456613
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору