EN|RU|UK
 Економіка
  1932  13

 Авдіївський коксохімічний завод знижує виробництво: УЗ зірвала поставки вугілля з морпортів, - гендиректор

авдеевка авдеевский коксохим

Авдіївський коксохімічний завод (АКХЗ), що входить до групи "Метінвест", змушений знизити виробництво з максимальних показників у зв'язку з тим, що "Укрзалізниця" не забезпечила своєчасну доставку вугілля, що коксується, з морських портів, повідомив генеральний директор підприємства Муса Магомедов.

"Ми боремося за нашу конкурентоспроможність, проводили безсонні ночі, щоб в минулому місяці вийти на довоєнні показники виробництва - зі 160 тис. т до 270 тис. т. Але зараз ми змушені знизити виробництво через те, що "Укрзалізниця" не привезла вугілля з портів", - сказав він у п'ятницю в ході громадських слухань проекту наказу Мінінфраструктури про підвищення залізничних тарифів на 22,5% з 1 жовтня, повідомляє uaprom.info.

За його словами, щоб конкурувати на ринку, АКХЗ повинен нарощувати виробництво.

"Чому УЗ йде стандартним шляхом підвищення тарифів, а не працює над своєю операційною ефективністю? Деяку продукцію ми вже перевозимо автотранспортом. Наприклад, бензол у Чехію і Польщу ми веземо вантажівками", - зазначив М.Магомедов.

Крім того, гендиректор повідомив, що в зв'язку з ситуацією на залізниці коксохім змушений був піти на зміну технології.

"Сировину на сусідній "Інкор" ми веземо авто, які в 3-4 рази дешевше. Тобто, в умовах військової логістики автомобільний транспорт дешевше", - констатував він.

У відповідь в.о. голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов заявив, що залізниця відчуває серйозний дефіцит робочого парку тяги.

"Стосовно деяких дільниць я поставив завдання піднімати парк локомотивів. Але це не питання сьогоднішнього дня, це системне питання, 25 років ми з'їдали амортизацію. Ще тоді треба було інвестувати. Це результат багаторічної неправильної тарифної політики УЗ", - констатував Є.Кравцов.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n456418
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору