EN|RU|UK
 Політика України
  44991  107

 Глава АМКУ відповів Гройсману: "Якби до аукціону з боку ДФС були б допущені не 2 компанії, а більше, процедура не була б скасована"

терентьев

Глава АМКУ Юрій Терентьєв пояснив причину скасування тендера із закупівлі сканерів для митниці.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв, зазначивши, що рішення колегії АМКУ, яка діє на постійній основі, можна подивитися тут.

"Державною фіскальною службою України у липні 2017 року була розпочата через систему Прозорро процедура закупівлі сканувальних систем стаціонарного типу для огляду вантажних автотранспортних засобів та контейнерів. https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-07-04-000590-a
Враховуючи, що очікувана вартість закупівлі становила 338,880 млн грн, закупівля здійснювалась за процедурою так званої "прекваліфікації", яка передбачає попередню оцінку відповідності тендерних пропозицій учасників торгів. Участь у торгах прийняли 7 компаній (ТОВ "Медінжиніринг", ВВ ТОВ "ВАТЕК", ТОВ "Фолгат", Arempa International Ltd FZC, ТОВ "МКТ-Комюнiкейшн", ТОВ "Смарт Діфенс", Nuctech Company LTD, Corp Leidos), що може свідчити про достатню конкуренцію на цьому сегменті ринку. Тендерні пропозицій п'ятьох учасників були відхилені замовником, тендерні пропозиції ВВ ТОВ "ВАТЕК" та ТОВ "МКТ-Комюнiкейшн" були допущені до подальшого аукціону", - написав він.

Терентьєв зазначив, що один з учасників (Arempa International Ltd FZC) оскаржив до Постійно діючої колегії Комітету з розгляду скарг неправомірність відхилення своєї тендерної пропозиції та неправомірне (на його думку) допущення до аукціону пропозиції ТОВ "МКТ-Комюнiкейшн", зазначаючи при цьому про недостатнє дослідження Державною фіскальною службою України пропозиції ТОВ "МКТ-Комюнiкейшн".

"За результатами розгляду скарги органом оскарження було встановлено, що пропозиція скаржника була правомірно відхилена замовником, у той же час, було допущено порушення Закону України "Про публічні закупівлі" в частині допуску до аукціону пропозиції учасника, яка не відповідала умовам документації, що також вказувало на дискримінаційний підхід з боку замовника до пропозиції скаржника. Як наслідок, до аукціону мала бути допущена пропозиція лише одного учасника, що тягне за собою обов'язок замовника відмінити процедуру закупівлі через допущення до аукціону менше, ніж двох тендерних пропозицій (вимоги частини першої статті 31 Закону). У зв'язку з цим Колегія була зобов'язана відповідно до вимог Закону прийняти рішення зобов'язати Державну фіскальну службу України відмінити процедуру закупівлі через виявлені порушення", - підкреслив глава АМКУ.

"Якщо до аукціону з боку ДФС були би допущені ні 2 компанії, а більше - процедура не була би скасована...", - підсумував Терентьєв.
Глава АМКУ відповів Гройсману: Якби до аукціону з боку ДФС були б допущені не 2 компанії, а більше, процедура не була б скасована 01
Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що буде розбиратися з Антимонопольним комітетом і пригрозив звільненням голові АМКУ за скасування тендера: "Якщо я побачу змову, про яку сьогодні говорить вся країна, що Антимонопольний комітет став другою Тендерною палатою в країні, я буду порушувати питання про звільнення керівника Антимонопольного комітету (Юрія Терентьєва. - Ред.) разом з усіма його дармоїдами. Ми з вами зробили дуже якісну систему "ProZorro", а тепер нам створюють дубль Тендерної палати, який є абсолютним зловживанням і корупцією в нашій країні".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n456412
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору