EN|RU|UK
 Суспільство
  2113  7

 КНТЕУ та Офіс великих платників податків домовилися про працевлаштування випускників

Сьогодні, 22 вересня 2017 року, в Офісі великих платників податків відбулося підписання Договору про співпрацю між Офісом і Київським національним торговельно-економічним університетом.

Про це повідомила прес-служба Офісу.

Офіс пообіцяв сприяти працевлаштуванню випускників вишу, запрошувати студентів на профільні конференції, семінари та круглі столи, а також організовувати для них проходження практики. Університет зі свого боку зобов'язався готувати нові кадри відповідно до вимог замовника - Офісу ВПП, а також брати активну участь у створенні і реалізації програм перепідготовки та підвищення кваліфікації його працівників.

"Такі зв'язки з університетами дуже важливі, - прокоментував зустріч із студентами і підписання Договору начальник Офісу ВПП Євген Бамбізов на своїй сторінці в ФБ (посилання). - Як би банально це не звучало, але якщо ми хочемо отримати після вишів готових до роботи молодих спеціалістів, - ми маємо брати участь у їхній підготовці. Велика подяка КНТЕУ за те, що там це розуміють і готові співпрацювати. Тож тепер маємо конкретизувати свій запит і разом реалізувати його".

Бамбізов також висловив надію, що вже за рік випускники вишу отримають свою першу роботу в Офісі великих платників податків.

КНТЕУ та Офіс великих платників податків домовилися про працевлаштування випускників 01Источник: https://censor.net.ua/ua/n456400
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору