EN|RU|UK
 Політика України
  24397  66
Матеріали за темою:

 Це найбільший в історії України хабар прокурору, який при цьому його не взяв, а організував затримання, - журналіст про хабар суддів Холодницькому

взятка

До цього рекорд за пропозицією хабара в 25 тисяч доларів і затримання злочинця належав прокурору Головної військової прокуратури. Всього за три роки 6 прокурорів військової прокуратури затримували на хабарах відвідувачів своїх кабінетів. Решта підрозділів ГПУ інформацію про подібні випадки не публікували.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Білі шкарпетки і ворожка обдурили Наталію Овчаренко - заарештовано суддю, яка з молитвою "В ім'я отця і сина" передавала хабар антикорупційному прокурору Холодницькому. Найбільший хабар, який в історії України пропонували прокурору, який при цьому не взяв, а організував затримання! Історичний день для судової системи України, Генпрокуратури та особисто для Назара Холодницького. До 21 вересня рекорд за пропозицією хабара в 25 тисяч доларів і затримання злочинця належав прокурору Головної військової прокуратури (слід зазначити, що за останні три роки шість прокурорів військової прокуратури затримували на хабарах відвідувачів своїх кабінетів, в інших підрозділах ГПУ хабарі, мабуть, не пропонуються)", - зазначив журналіст.

"За даними джерел "Цензор.Нет", близьких до слідства, злочинне угруповання в керівництві Кіровського районного суду міста Дніпро в складі голови суду Геннадія Підберезного, заступника голови суду Наталії Овчаренко та ще кількох суддів, здійснило спробу підкупу спеціального антикорупційного прокурора, щоб заблокувати розслідування про вимагання хабара, скоєне Овчаренко. Овчаренко була затримана на вимаганні 19 квітня 2017 року 30 тисяч доларів в однієї зі сторін судового процесу, який вона вела. Справу передано в антикорупційну прокуратуру", - пояснив Бутусов.

"Підберезний вирішив рятувати свою підлеглу - адже вони діяли пліч-о-пліч в усіх справах у суді. Вони з'явилися до Холодницького і запропонували йому хабар в 300 тисяч доларів. Прокурор погодився на хабар і негайно заявив про дачу хабара в ГПУ і СБУ, щоб організувати операцію із затримання (за підслідністю справи з участю співробітників САП і НАБУ зараз розслідують тільки ГПУ і СБУ). За суддею Овчаренко було встановлено спостереження. Спостереження розкрило деякі дивовижні факти - наприклад, суддя Овчаренко під час одного із засідань запросила співробітницю салону краси, щоб їй робили педикюр", - додав він.

"Перед тим як нести Холодницькому перший транш в 50 тисяч доларів суддя Овчаренко сильно хвилювалася. Вона ходила до церкви, бо дуже набожна, вважає себе глибоко віруючою людиною. Але при цьому релігійна на вигляд Овчаренко, як з'ясувалося, регулярно радиться з наближеною до неї ворожкою. І напередодні скоєння злочину суддя, заступник голови районного суду обласного центру (!), запитала у ворожки - чи можна йти на справу, чи немає засідки? Ворожка відповіла: був віщий сон сьогодні, "бачила шкарпетки білі", це хороший знак, все в порядку! Почувши, що пророкування хороше, богобоязлива і віруюча в Бога та окультні сили суддя зібрала 50 тисяч доларів в згорток і пішла до Холодницького на зустріч разом зі своїм шефом Підберезним", - розповів Бутусов.

"Як повідомляють наші джерела, зайшовши в кабінет, Овчаренко привіталася і сказала, передаючи пакет Холодницькому:"Ну ми ж з вами нормальні люди!"А коли Підберезний розгортав пакет, суддя Овчаренко перехрестила п'ять пачок по 10 тисяч доларів і прочитала молитву "В ім'я отця, і сина і святого духа". У цей момент відбулося затримання. Бог іноді дійсно все бачить", - резюмував журналіст.

Нагадаємо, вчора були затримані двоє суддів, які намагалися дати хабар 300 тисяч доларів голові САП Холодницькому. Холодницький, коментуючи затримання заявив: "Це звичайна робота антикорупційного прокурора".

Більш детально з аспектами справи можна ознайомитися в статті Цензор.НЕТ: "У ЯКІЙ СПРАВІ СУДДІ ДО ХОЛОДНИЦЬКОГО В ГОСТІ ХОДИЛИ".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n456397
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору