EN|RU|UK
 Політика України
  5214  56

 Львівщину сьогодні хочуть розпалити різними проблемами, - Синютка

синютка

Рівень співпраці місцевої влади Львівщини із сусідніми місцевою владою Польщі є найкращим. А всі провокації, як у Польщі, так і в Україні - справа рук Росії.

Про це в інтерв'ю для Цензор.НЕТ розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка.

"Питання (конфлікту України і Польщі з питань історії. - Ред.) формату, який насправді старається навіяти російська пропаганда. Тому що я сьогодні можу бути тільки вдячним польській владі в сусідніх з нами областях - зокрема, Підкарпатського воєводства. Тому що рівень співпраці насправді є найкращим. Ми разом з воєводою були на вшануванні річниці з народження автора українського гімну, могила якого сьогодні знаходиться на території Польщі. Ми разом з маршалком і послом були на вшануванні місця, де у Другій світовій війні загинули поляки, і де є така велика біль польського народу. Ми разом з головою обласної ради були на ході українців, присвяченої тим героям, які спільно з поляками створили чудо на Віслі і відігнали російські війська, і, власне, врятували Польщу, а сьогодні поховані на околицях Перемишля. І сьогодні разом з поляками ми проводимо у Львові Форум партнерства. І повірте, що російська пропаганда, яка старається забити кілок у наші стосунки, насправді приречена. Тому що кілок можуть забивати тільки чужинці. А люди обов'язково знайдуть порозуміння. І я переконаний, що оці всі антипольські речі в Україні (як і антиукраїнські у Польщі) - це все насправді справа окупанта. Який організував нібито протести поляків, які ніколи не були поляками тут, в Україні. І ці люди засуджені, і їхня вина доведена. Ну, і на совісті окупанта - багато інших таких провокацій", - розповів глава ОДА Львівщини.

"А взагалі Львівщину сьогодні хочуть обов'язково розпалити різними проблемами. І що дивно: вже навіть не стараються робити це за рахунок львів'ян, а намагаються оперувати завезеними і проплаченими людьми. Перший випадок: стіни Почесного консульства Білорусі обписує людина, яку привезли з Запоріжжя. Друге: нібито акцію протесту матерів солдат влаштовує людина, яку привезли з Луцька…Тобто на Львівщині вони вже не можуть знайти провокаторів. Везуть їх звідусіль. Але Львівщина для них є дуже цікава як регіон, який є патріотичний і, я переконаний, повинен стати мотиватором для всієї України", - резюмував Синютка.

З повним текстом інтерв'ю голови Львівської ОДА Олегом Синюткою можна ознайомитися ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n456245
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору