EN|RU|UK
 Політика України
  8598  87

 Гриневич: Нам потрібно додатково 400 млн грн на підвищення зарплат викладачам вишів із 2018 року

гриневич

Проект бюджету на 2018 рік - це значний крок уперед у всіх сферах, від школи до науки, проте в ньому ще потрібно врахувати підвищення заробітної плати викладачів вишів на 1 тарифний розряд.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міносвіти, про це заявила голова відомства України Лілія Гриневич під час засідання Комітету ВРУ з питань науки й освіти 20 вересня 2017 року.

"Слід зазначити, що проект бюджету на 2018 рік - це бюджет зростання. Зокрема, в ньому закладено всі необхідні витрати на реалізацію реформи Нової української школи, на 25% зросте заробітна плата вчителів. Так, ми просунемо всіх учителів на 1 розряд тарифної сітки, а також передбачено кошти на надбавку за престижність. Вона може сягати до 30% для тих педагогів, які в межах реформи отримують більше навантаження. Йдеться про вчителів початкової школи, які візьмуть перший клас Нової української школи. Також це стосується вчителів української мови, які вчать дітей із нацменшин - вони отримають велике навантаження для підготовки дітей до навчання більшої кількості предметів українською", - розповіла міністр.


Вона наголосила, що просуваючи тарифною сіткою вчителів, Міносвіти не може залишити в тому ж статусі, як і цього року, викладачів вишів.

"З 2017 роки ми підняли зарплату вчителів на 2 тарифні розряди - так ми закрили діру між тарифними розрядами, за якими оплачували роботу вчителів і викладачів ВНЗ. Буде правильно, якщо наступного року ми разом із зарплатою вчителям піднімемо й оплату викладачам. Для цього нам потрібні додаткові 400 млн гривень", - пояснила Гриневич.

Нагадаємо, 5 вересня 2017 Верховна Рада України 255 голосами ухвалила новий Закон України "Про освіту", зокрема статтю 7, яка регулює питання мови освіти.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n456217
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору