EN|RU|UK
 Політика України
  4047  26
Матеріали за темою:

 На наступний рік Суспільне мовлення вбили, - Аласанія про фінансування НСТУ

аласания

Наступного року Суспільне мовлення може отримати тільки половину тієї суми, яку передбачає закон.

Про це в ефірі "Громадського радіо" заявив керівник Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ) Зураб Аласанія, передає Цензор.НЕТ.

"Справа не в нестачі коштів, а в законі України, який часто ніхто не виконує. Цього року нам не дісталися 323 млн, які нам повинні надати, але не зробили цього, хоча рік ще не закінчився. Може статися таке, що вони нам трохи докинуть. На наступний рік нас убили, запланувавши не додати половину від того, що передбачено законом. Трохи більше 700 мільйонів - це половина 0,2 від бюджету країни, передбачених законом. Перше читання, нібито ще розглядають, але це звичайна схема ручного управління: будете поводитися нормально - ми вам щось кинемо", - розповів він про фінансування Суспільного мовлення.

"Закону "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України" суперечать близько 15 - 16 інших законів, серед них і закон про бюджет, в якому завжди пишеться:"У межах наявних коштів". Складно буде довести, що в країні є гроші. Мінфін скаже, що дали стільки, скільки маємо. Остаточне слово за Мінфіном", - додав Аласанія.

"У жовтні цього року кошти на трансляцію закінчаться повністю. З юридичної точки зору після цього сигнал можуть просто вимкнути", - сказав глава НГТУ.
Аласанія підкреслив, що на наступний рік треба більш як 1,5 мільярда гривень на фінансування суспільного мовлення: "Наступного року ми про нові програми та оновлення навіть не говоримо". Однак Аласанія запевнив, що суспільне мовлення наступного року все одно виживе.

"Ми все одно виживемо, не дочекаються вони. Реформа буде. Вона буде набагато повільніше, довше, нам за це і будуть дорікати, але ми не здохнемо, як вони на це розраховують. Ми не здохнемо. Пане Гройсман, дотримуйте свого слова. Ми ж не просимо більше, ми просимо в рамках закону. Дотримуйте свого слова. Але в країні політики не дотримують своїх слів", - сказав він.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n456069
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору