EN|RU|UK
 За кордоном
  8892  29

 Росія планує військові кроки проти Білорусі, якщо політична ситуація там зміниться, - голова Сил оборони Естонії

рихо террас

Росія готова до військового втручання і в Білорусі, подібно до того, як вона це зробила в Україні, якщо політична ситуація там зміниться в небажаному для Росії напрямку.

Про це сказав голова Сил оборони Естонії генерал Рихо Террас в інтерв'ю ERR, передає Цензор.НЕТ.

"Завдання навчань "Захід" та інших спільних військових навчань - максимально пов'язати білоруські збройні сили з російськими. Мета - паралізувати здатність білоруських військових діяти самостійно", - заявив він.


"Як і в Україні, Росія планує військові кроки проти Білорусі, якщо політична ситуація там зміниться. Російські збройні сили і структури безпеки ведуть підготовку до того, щоб у разі необхідності втрутитися і провести військову операцію в Білорусії. Планування операції розпочалося в 2014 році. Показово, що російський президент відвідав етап навчань саме в Росії, хоч і наголошував, що основна складність на спільних навчаннях - у Білорусії. У навчаннях беруть участь різні військові округи, Балтійський і Північний флот, ракетні війська. Якщо все це є антитерористичною операцією, то це очевидне перебільшення", - пояснив генерал Террас.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n456049
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору