EN|RU|UK
 За кордоном
  21177  97

 "Без вказівки про кількість призовних громадян": Міноборони РФ підготувало законопроект про порядок призову під час війни

армия рф

Міноборони РФ запропонувало внести деякі зміни до федеральних законів "Про оборону" і "Про військовий обов'язок і військову службу" в частині, котра стосується призову росіян в армію у воєнний час.

Проект відповідного закону опубліковано на російському порталі проектів нормативно-правових актів, повідомляє Цензор.НЕТ.


Як наголошують у пояснювальній записці до законопроекту, раніше апарат уряду Російської Федерації зробив висновок про відсутність правових підстав для підготовки проектів нормативних правових актів, які регулюють порядок виконання військового обов'язку громадян Росії у воєнний час, зокрема призов громадян у воєнний час.

Зазначено, що нинішній законопроект підготовано як акт військового часу.

Документ, зокрема, визначає, що "призов громадян на військову службу у воєнний час проводиться на підставі указу Президента Російської Федерації без вказівки на кількість призовних громадян Російської Федерації та їх розподілу між Збройними Силами Російської Федерації, іншими військами, військовими формуваннями й органами".


У ньому також визначено, що "кількість громадян, призваних на військову службу у воєнний час, і терміни їх призову визначає Генеральний штаб Збройних Сил Російської Федерації виходячи з фактичної потреби Збройних Сил Російської Федерації, інших військ, військових формувань, органів і спеціальних формувань".
Источник: https://censor.net.ua/ua/n456033
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору