EN|RU|UK
 Політика України
  6111  45

 Гірники "Сухої Балки" почали безстроковий мітинг під будівлею Держгеології

служба україни госгеонедра та геології госгелогия державна надр

Біля будівлі Державної служби геології та надр України в Києві у вівторок вранці почався мітинг співробітників ПАТ "Суха Балка" (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.), що вимагають виконати рішення суду про видачу підприємству спеціальних дозволів на користування надрами, яке з незрозумілих трудовому колективу причин Держгеології не виконує.

"Ми хочемо чесно працювати. Ми хочемо, щоб вийшов глава Державної служби геології і надр, глянув в очі цим людям, чесним трудівникам, і сказав, з якої причини не дають нам працювати", - заявив на мітингу голова ППО ПМГУ ПрАТ "Євраз Суха Балка" Віктор Щасливий, пише Інтерфакс-Україна.

Понад 250 співробітників підприємства, які прибули в столицю для участі в акції, зайняли тротуар, а також значну частину дорожнього полотна біля будівлі Держгеонадр.

Ситуація з блокуванням роботи рудника виникла після того, що в серпні 2016 року в підприємства закінчився термін дії попередніх спецдозволів. Топ-менеджмент "Сухої Балки" звернувся в Держгеонадра за їх продовженням, а після закінчення 60 днів звернувся в суд. Дніпропетровський окружний адмінсуд задовольнив позов рудника, яким Держгеонадра зобов'язали продовжити термін дії спецдозволів на користування надрами до 2036 року, а 23 березня 2017 року Вищий адміністративний суд України залишив у силі це рішення, проте, за словами, В.Щасливого, компанія досі не має можливості працювати законно.

"Суха Балка" спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом. У структуру комбінату входять дві шахти - "Ювілейна" та ім.Фрунзе. У 2016 році компанією було реалізовано понад 2,5 млн. тонн аглоруди. Навесні поточного року компанія увійшла до складу групи DCH.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n455960
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору