EN|RU|UK
 Суспільство
  4739  17

 Делегація Пентагону відвідала Національну академію Сухопутних військ ЗСУ

пентагон

Національну академію Сухопутних військ Збройних сил України відвідала американська делегація на чолі із заступником начальника школи артилерії Сухопутних військ ЗС США полковником Хейвардом Хатсоном.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це зазначають на сайті Міноборони України.

Під час робочої зустрічі із керівним складом військового вишу та факультету ракетних військ і артилерії начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук традиційно розповів іноземним гостям про структуру та завдання вишу, особливості підготовки офіцерських кадрів, наголосивши на специфіці навчання майбутніх артилеристів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "США мають намір зміцнювати відносини з Україною", - Меттіс
Також, звертаючись до американських гостей, начальник Академії щиро подякував всьому народу Сполучених Штатів, його уряду та збройним силам за підтримку у нелегкий час та значний внесок у зміцнення обороноздатності країни", - йдеться у повідомленні.

Після перегляду презентаційного фільму та обміну сувенірами американські офіцери ознайомилися з навчально-матеріальною базою Академії. Вони мали змогу відвідати кафедру тактики, Центр імітаційного моделювання, навчально-тренувальний комплекс озброєння і стрільби, музей навчального закладу.

"Звичайно, не оминули вони своєю увагою й факультет ракетних військ і артилерії. Представники ЗС США провели круглий стіл із науково-педагогічними працівниками цього факультету. Під час зустрічі зі своїми українськими колегами-артилеристами вони презентували систему підготовки фахівців для підрозділів польової артилерії США. У свою чергу, українські гармаші розповіли про систему підготовки фахівців для підрозділів ракетних військ і артилерії, особливості підготовки фахівців за технічними напрямками тощо", - сказано в повідомленні.

Окрім цього, американські гості мали можливість зустрітися і поспілкуватися із майбутніми офіцерами-артилеристами.

Також читайте: Міністр оборони Канади Саджан відвідає Україну в кінці вересня
Источник: https://censor.net.ua/ua/n455842
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору