EN|RU|UK
 Політика України, Події
  6069  31

 Пенсійна реформа направить усі ресурси на збільшення розміру пенсій, - Рева

рева

Міністр соціальної політики заявив про домовленість з міжнародними партнерами про фіксацію дефіциту Пенсійного фонду на існуючому рівні і підвищення розміру пенсійного забезпечення за рахунок збільшення власних надходжень пенсійної системи в рамках проведення пенсійної реформи.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Ми переконали наших партнерів з МВФ у тому, що при нинішньому розмірі пенсій направляти усі наявні ресурси на ліквідацію дефіциту Пенсійного фонду є просто не справедливо. І наші колеги погодилися з тим, що сума дефіциту на 4 роки фіксується, а усі власні надходження Пенсійного фонду спрямуються на підвищення пенсій людям", - пояснив міністр.

Через 4 роки, після реформування та стабілізації пенсійної системи, поряд із плановим підвищенням пенсійного забезпечення розпочнеться процес зменшення дефіциту Пенсійного фонду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Залишаться тільки два чинники, що впливають на розмір пенсій: тривалість страхового стажу та розмір сплачених внесків, - Рева

Збільшення надходжень до пенсійної системи, у свою чергу, відбуватиметься природнім шляхом за рахунок реального росту економіки та її детінізації.

"Ресурси для підвищення розміру пенсій будуть забезпечені за рахунок детінізації економіки, і це не теорія, а вже існуюча практика. Станом на сьогодні, завдяки крокам Уряду щодо збільшення розміру мінімальної зарплати та запровадженню реальної відповідальності для недобросовісних роботодавців, вдалося акумулювати усі необхідні ресурси для проведення наступного етапу пенсійної реформи - осучаснення пенсій для усіх пенсіонерів", - резюмував Андрій Рева.

Також читайте: "Батьківщина" не голосуватиме за медичну та пенсійну реформи, - Тимошенко
Источник: https://censor.net.ua/ua/n455806
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору