EN|RU|UK
 Політика України
  1899  7
Матеріали за темою:

 У серпні в порти окупованого Криму зайшли 34 вантажні судна-порушники, з них 23 - під прапором РФ

У період з 1 серпня по 1 вересня поточного року зафіксовано 34 вантажні судна-порушники, які зайшли до портів Криму.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє МінТОТ. Загалом цими судами здійснено 77 заходжень у порти Керч і Севастополь. З них 23 судна під прапором Російської Федерації і 11 - під прапорами інших держав. Зокрема Палау, Сьєрра-Леоне, Того, Коморські острови, Танзанія.

Нагадаємо, морські порти, розташовані на території Автономної Республіки Крим - Євпаторія, Керч, Севастополь, Феодосія, Ялта - закриті на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.04.2014 № 578-р "Деякі питання функціонування морського і річкового транспорту" і відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 16.06.2014 р. № 255 "Про закриття морських портів".

Протягом липня 2017 року за узагальненою інформацією до портів і терміналів АР Крим заходили 597 суден під прапорами таких держав: Мальта, Італія, Сингапур, Панама, Танзанія, Туреччина, Болгарія, Китай, Молдова, Камбоджа, Ліберія, Кайманові Острови, Сьєрра-Леоне, Маршаллові Острови, Острови Кука.

До Керченського порту в липні заходили в цілому 269 суден;

Феодосійського - 42;

Севастопольського - 245;

Євпаторійського - 5;

Ялтинського - 5.

Заходження суден під іноземними прапорами в закриті морські порти і термінали, розташовані на території АР Крим та м.Севастополь розглядається як порушення норм міжнародного права і як дії, що підривають суверенітет України, а також як порушення законодавства України, що тягне за собою відповідальність судновласників, операторів і капітанів суден, в тому числі кримінальну.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n455794
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору