EN|RU|UK
 Політика України
  16845  46
Матеріали за темою:

 В окупованому Криму бурять незаконну свердловину у скелі під палацом "Ластівчине гніздо", - ЮНЕСКО

крым гнездо ласточкино

Це може призвести до руйнування палацу.

Окупаційна влада Криму почала незаконні розкопки та інженерні геологічні роботи на скелі, де стоїть пам'ятка національного значення палац "Ластівчине гніздо" на території анексованого Криму, повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб з посиланням на доповідь ЮНЕСКО.

Українські держоргани не давали згоду на проведення робіт. Крім цього, окупаційна влада проводить роботи на території між Цементною слобідкою і автотрасою Керч - Феодосія в зв'язку з будівництвом під'їзних доріг до майбутнього Керченського мосту. В результаті цих розкопок були знищені фрагменти древнього Тиритакського оборонного валу.

Згідно з доповіддю, всього в 2017 році Міністерство культури Росії видало 13 дозволів на проведення археологічних розкопок в анексованому Криму і два дозволи на проведення робіт у Севастополі.

"Це є грубим порушенням Гаазької конвенції 1954 року про захист культурних цінностей у випадку збройного конфлікту. Конвенція і Перший протокол до неї (1954 р.) забороняє проведення будь-яких археологічних розкопок на окупованій території, а також будь-які зміни культурних цінностей", - йдеться в повідомленні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n455720
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору