EN|RU|UK
 За кордоном
  2988  19
Матеріали за темою:

 Опубліковано рішення Ради ЄС про продовження санкцій проти РФ

санкции

Відповідне рішення Рада ЄС ухвалила в четвер.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні, 15 вересня, в Офіційному журналі Ради Європи було опубліковано Рішення Євросоюзу про продовження санкції щодо 149 фізичних і 38 юридичних осіб, причетних, до порушення територіальної цілісності і суверенітету України.

Нагадаємо, що Рада ЄС у четвер продовжила санкції проти 149 фізичних і 38 юридичних осіб, причетних до порушення територіальної цілісності і суверенітету України.


Як повідомляли, Комітет постійних представників країн ЄС узгодив без обговорення 6 вересня рекомендацію Ради ЄС про чергове продовження на 6 місяців цих індивідуальних санкцій.

Попереднє період санкцій тривав із 13 березня 2017 року до 15 вересня 2017 року. Санкції стосувалися 150 осіб і 37 організацій. Цей "чорний список" доповнили 4 серпня як реакцію ЄС на постачання в Крим турбін компанії Siemens трьома фізичними і трьома юридичними особами РФ, довівши загальну кількість до 153 осіб і 40 організацій до 14 вересня.

Крім них, у зв'язку з українською ситуацією діють також економічні санкції, які торкаються окремих секторів економіки Росії і обмежувальні заходи, які ввели у відповідь на "незаконну анексію Криму і Севастополя" і діють на їх територіях.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n455395
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору