EN|RU|UK
 Події
  6292  12

 Субсидію на індивідуальне опалення призначатимуть із 15 жовтня до 15 квітня, а на централізоване - за розпорядженням мерії

тепло батарея

У 2017-2018 рр. для користувачів централізованого опалення залишається прив'язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидію нараховуватимуть із 15 жовтня по 15 квітня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Для сімей, які використовують централізоване опалення, субсидію в жовтні і квітні нараховували відповідно до рішень органу місцевого самоврядування залежно від погодних умов подачі теплоносія. Тому для таких сімей опалювальний період починався, скажімо, 18 жовтня і закінчувався 10 квітня. Відповідно і відбувалося нарахування субсидії.

Для сімей, котрі мають індивідуальне газове опалення, опалювальний період починався з 1 жовтня і закінчувався 30 квітня. Однак з огляду на погодні умови, рідко хто з українців самостійно вмикав опалення вже 1 жовтня, коли на вулиці сприятливий температурний режим.

Це питання не було нормативним на місцевому рівні, з року в рік воно спричиняє збільшення сум невикористаних субсидій. Саме тому уряд у травні цього року врегулював це питання на користь субсидіантів.


Якщо раніше субсидію на опалювальний сезон призначали з 1 жовтня по 30 квітня і обов'язково перераховували відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку і закінчення опалювального сезону, то в 2017-2018 рр. для користувачів централізованого опалення залишається прив'язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидію будуть нараховувати з 15 жовтня по 15 квітня.

Це рішення уряду є соціально й економічно обґрунтованим: розумне споживання енергоресурсів, особливо коли погода цьому сприяє, наближає країну до її стратегічної мети - до 2020 року стати енергонезалежною.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n455232
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору