EN|RU|UK
 Політика України
  3539  106

 "Реформи, які ми робимо, потрібні Україні, а не МВФ", - Гройсман

гройсман

Уряд послідовно реалізує програму реформ, спрямованих на забезпечення стабілізації ситуації в Україні та зростання її економіки.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з першим заступником Керуючого директора МВФ Девідом Ліптоном.

"Уряд високо цінує співпрацю з Фондом і його внесок у проведення реформ в Україні. Ми налаштовані на подальше виконання нашої спільної з МВФ програми, яка є надзвичайно важливою для України. Реформи, які ми робимо, потрібні Україні, а не МВФ", - сказав Володимир Гройсман.

Своєю чергою, Девід Ліптон наголосив, що, на його думку, Україна демонструє чудові результати у вирішенні першочергових економічних і соціальних питань. За його словами, те, що уряду вдалося забезпечити упродовж останнього року стабілізацію ситуації, створює хороші передумови, щоб перейти до більш динамічного економічного зростання.

"Світова економіка зараз зростає. І зараз це момент можливостей для України, які можна і потрібно використовувати", - сказав Девід Ліптон.


Голова уряду України також поінформував співрозмовника про стан справ із реалізацією освітньої, пенсійної, медичної реформ і реформи управління підприємствами державної власності, а також про хід підготовки проекту держбюджету на наступний рік.

"Щодо бюджету 2018 року, то в цю п'ятницю ми представимо ключові позиції документа, які збігаються з показниками раніше ухваленої Бюджетної резолюції", - зауважив голова уряду.

За результатами сьогоднішніх переговорів сторони домовилися продовжити взаємодію для визначення подальших кроків фінансової підтримки реформ в Україні з боку МВФ.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n455231
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору