EN|RU|UK
 Суспільство
  2491  36

 За півроку Україну відвідало понад 6 мільйонів туристів, - Мінекономрозвитку

минэкономразвития

На підставі даних Адміністрації Держприкордонслужби, Мінекономрозвитку проаналізувало туристичні потоки в Україну за I півріччя 2017 року. За січень-червень 2017 року до України в'їхало 6,3 млн туристів, що на 8,7% більше, ніж за аналогічний період 2016 року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Так, за інформацією відомства, Всесвітня туристична організація ООН (ЮНВТО) зараховує до числа туристів осіб, які перетнули кордон зі службовою, діловою, приватною, релігійною метою, з метою туризму та навчання, культурний та спортивний обмін, транзит тощо.

Також читайте: У трьох містах України може з'явитися туристична поліція, яка буде оснащено максимумом техзасобів

Тому туристи, що визначають мету своєї поїздки "з приватною метою", також зараховуються до загальної кількості туристів. У І півріччі 2017 року кількість туристів, що подорожують "з приватною метою", збільшилося на 300 тис. людей порівняно
з аналогічним періодом 2016.

За даними Адміністрації Держприкордонслужби у І півріччі 2017 року з метою "туризм" в Україну в'їхало 19,2 тис. осіб. Однак ця цифра не відображає реального стану речей, тому що розраховується лише за даними, які надаються громадянами на пунктах перетину кордону. Крім того, як ми вже зазначили, поняття "турист" охоплює ширше коло людей, ніж ті, хто визначає мету своєї поїздки туристичною, тому фактично інформація за метою "Туризм" не відображає реальної кількості туристів, що відвідують Україну.

Читайте також: У серпні ухвалили понад 1400 рішень про депортацію іноземців із України, - ДМС

"Підсумовуючи все вищенаведене, можна стверджувати, що за І півріччя 2017 року до України в'їхало 6,3 млн туристів, що на 8,7 % більше, ніж за аналогічний період 2016 року (5,8 млн іноземців)", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що за 2016 рік, за даними Адміністрації Держприкордонслужби, до України в'їхало 13,6 млн іноземців, що на 5,6 % більше, ніж у 2015 році. Кількість туристичних потоків в Україну продовжує зростати.Источник: https://censor.net.ua/ua/n454962
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору