EN|RU|UK
 Політика України
  11308  76
Матеріали за темою:

 Саакашвілі має право оскаржити рішення про позбавлення його громадянства в суді і брати участь у судових засіданнях, - журналіст

саакашвили шегини

Позбавлення Саакашвілі громадянства - це (ймовірний) кримінальний злочин Порошенка, комісії з громадянства і чиновників міграційної служби та АП.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав журналіст Олег Сухов, коментуючи ситуацію з позбавленням Саакашвілі громадянства, передає Цензор.НЕТ.

"Позбавлення Саакашвілі громадянства - це (ймовірний) кримінальний злочин Порошенка, комісії з громадянства і чиновників міграційної служби та АП. Адміністрація Президента, комісія з питань громадянства і міграційна служба відмовилися давати Саакашвілі документи про підстави, на яких його позбавили громадянства. Вся ця туфта, що він не вказав дані про справи в Грузії, ОФІЦІЙНО НІКИМ НЕ ПІДТВЕРДЖЕНА. ЮРИДИЧНИХ ПРИЧИН ПОЗБАВЛЕННЯ ГРОМАДЯНСТВА СААКАШВІЛІ НІХТО ОФІЦІЙНО НЕ НАЗВАВ (sic!). Це юридичний абсурд.

Дивіться також: Позбавлення громадянства Саакашвілі створило іміджеву проблему, якої Україна не мала, - екс-посол США в Україні Пайфер. ВIДЕО

Внизу описується склад злочину. Мін'юст відфутболив екстрадиційний запит ГПУ, а ГПУ відфутболила його назад до Мін'юсту (типу за українським законом екстрадицію у справах, порушених у суді, розглядає тільки Мін'юст). Ні ті, ні інші не хочуть бруднитися цим лайном? При тому сама екстрадиційна перевірка безглузда, оскільки Саакашвілі - як особа без громадянства, яка проживає в Україні - не підлягає екстрадиції, за українським законом. Подивимося, чи захоче Мін'юст теж взяти участь у криміналі", - заявив Сухов.

"Порушень due process (належної процедури), законів України, Конституції і міжнародного права так багато, що можна підставити під сумнів компетентність авторів цього ідіотського плану. Згідно з міжнародним правом і Адміністративним кодексом України, Саакашвілі має право оскаржити рішення про позбавлення його громадянства в суді і брати участь у судових засіданнях на території України. Непропуск його в Україну теж буде частиною злочину. Подача некоректної інформації може призвести до втрати громадянства тільки в тому випадку, якщо внаслідок цього людина не змогла б отримати громадянства. Той факт, що Саакашвілі був під слідством (яке Україна вважала політично мотивованим), не міг на це вплинути, оскільки отримання громадянства не залежить від цього фактора. Більш того, інформація про справи проти Саакашвілі в Грузії не може бути підставою для позбавлення Саакашвілі громадянства, оскільки вона була відома українській владі в 2015. Тільки інформація про приховування вироків судів (яких проти Саакашвілі немає) могла на щось вплинути", - додав він.

"Порушень due process безліч. Склад комісії був змінений напередодні голосування. Його позбавили громадянства, коли він перебував за кордоном і був позбавлений можливості оскаржити це в суді. Конвенція про апатридів 1961 року забороняє позбавлення громадянства за політичними причинами, а Універсальна декларація прав людини і Європейська конвенція з прав людини забороняють дискримінацію з політичних причин. Випадок із Саакашвілі - не перша політична розправа за допомогою позбавлення громадянства. До цього Порошенко позбавив громадянства Сашу Боровика. Боровик оскаржив це позбавлення, і суди постійно переносилися. В кінці серпня відбувся суд і зобов'язав держоргани України дати йому документи, на підставі яких він позбавлений громадянства. Але Адміністрація Президента нахабно відмовляється це робити! Тобто В РАЗІ БОРОВИКА НІЯКИХ ОФІЦІЙНИХ ПІДСТАВ ДЛЯ ПОЗБАВЛЕННЯ ЙОГО ГРОМАДЯНСТВА ТЕЖ НЕ НАЗВАНО. Ніхто не встановлював у ході належної процедури, чи є у Боровика друге громадянство", - зазначив журналіст.

"Перед цим Порошенко беззаконно позбавив українського паспорта Платона - ворога молдовського олігарха Плахотнюка (партнера Порошенка) - і екстрадував його в Молдову. Є версія, що Чауса (суддю Кононенка-Грановського) прикрили в Молдові саме в обмін на Платона. При цьому Порошенко, коли був міністром економіки злочинної влади Януковича, попросив дати українське громадянство Новинському. Конституція України забороняє довільне позбавлення громадянства. Якщо українська влада вважає, що Саакашвілі вже ніякого відношення до України не має, вона не мала права приймати цей запит на екстрадицію. Якщо ж вона вважає Саакашвілі особою без громадянства, які постійно проживають в Україні, вона зобов'язана пропустити його на територію України (такі особи мають право їздити в Україну без віз) і відмовити в екстрадиції, оскільки особи без громадянства, які проживають в Україні, не можуть підлягати екстрадиції, згідно з українським законом. Якщо Саакашвілі не дадуть в'їхати в Україну і захистити свої права в суді, це буде ще одне порушення due process і підтвердження (ймовірного) кримінального злочину, вчиненого Порошенком і його союзниками", - резюмує Сухов.


Саакашвілі має право оскаржити рішення про позбавлення його громадянства в суді і брати участь у судових засіданнях, - журналіст 01Саакашвілі має право оскаржити рішення про позбавлення його громадянства в суді і брати участь у судових засіданнях, - журналіст 02Саакашвілі має право оскаржити рішення про позбавлення його громадянства в суді і брати участь у судових засіданнях, - журналіст 03Источник: https://censor.net.ua/ua/n454764
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору