EN|RU|UK
 Політика України
  11850  203

 "Недовіра людей до державних інституцій, політиків переростає в глибоку зневіру, апатію й агресію", - Порошенко

порошенко

Президент висловився про те, як українці ставлять до влади.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні, 7 вересня, під час звернення до Парламенту, Президент України Петро Порошенко висловив думку про стан справ у країні.

"Факт залишається фактом - суспільство незадоволене життям і владою, і в умовах зовнішньої агресії та економічної кризи, гірких втрат і чималих матеріальних збитків, почуття справедливості зараз загострене як ніколи. Люди наче оголеним нервом реагують на найменшу неправду. Унаслідок війни 3 роки тому в Україна різко знизився рівень життя", - сказав Порошенко.

За його словами, люди вважають, що тим, що вони витримали труднощі і поставилися до них із розумінням, вони виконують свою частину суспільного договору.

"Недовіра до державних інституцій, нових і старих, політиків, провладних і опозиційних, переростає в глибоку зневіру, апатію і агресію. Щоб зараз усунути цю небезпеку, ми з вами повинні діяти негайно і швидко, дати друге дихання боротьбі з корупцією та економічним перетворенням, також прибрати ґрунт для розмов про нібито відкат реформ, про нібито наступ контрреволюції", - закликав Президент.

Також читайте: Україна майже 2 роки не купує газ у РФ. Епоха газового шантажу безповоротно в минулому, - Порошенко
Источник: https://censor.net.ua/ua/n454364
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору