EN|RU|UK
 Політика України
  3319  99

 Комітет з питань свободи слова та інформполітики запропонує Раді ввести акцизні марки на російські книги, - Сюмар

сюмар

Окрім того, парламенту запропонують розглянути законопроект про створення в Україні представництв таких корпорацій як "Фейсбук" і "Гугл", а також врегулювати питання зовнішньої реклами та висвітлення роботи державних органів.

Про це на Погоджувальній раді повідомила нардеп (НФ), глава комітету з питань свободи слова та інформполітики Вікторія Сюмар, передає Цензор.НЕТ.

"Комітетом з питань свободи слова та інформполітики за літо був напрацьований цілий пакет законопроектів, спрямованих на подальший захист українського інформаційного простору. Зокрема, ми хочемо захистити українських книговидавців, запропонувавши такий новий захід, як акцизна марка на російську книгу, щоб боротися з фактично піратством у цій сфері. Тому що попри наші закони російська книга потрапляє сюди нелегальним шляхом", - розповіла вона.

"Окремо ми хочемо запропонувати законопроект про висвітлення роботи державних органів, в тому числі і щодо висвітлення парламентської роботи. У нас буде базовий законопроект про візуальні аудіо- та відеопослуги, який буде містити низку новацій, як створення представництв платформ "Фейсбук", "Гугл", які повинні платити податки в Україні і повинні регламентуватися українськими законами. Окремо буде запропоновано законопроект про врегулювання питання зовнішньої реклами", - додала Сюмар.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n453939
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору