EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  2430  29

 Комунікація, кібербезпека і медична реабілітація, - в НАТО розповіли про найуспішніші аспекти співпраці з Україною

маронкова

Участь у параді в День Незалежності країн Альянсу та інших партнерів - це хороший символічний приклад тісної взаємодії НАТО з Україною.

Про це в інтерв'ю DW повідомила директор Центру інформації та документації НАТО в Києві Барбора Маронкова, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми багато допомагаємо Україні в модернізації її Збройних сил відповідно до стандартів НАТО, працюємо над досягненням сумісності", - сказала вона. - "Варто поглянути на весь пакет реформ, які здійснила Україна. Будь-який експерт погодиться, що темп реформ був безпрецедентним. НАТО сконцентрувалося на питаннях безпеки, допомагала в модернізації і стандартизації. Це і логістика, командні структури, навчання."

За її словами в Альянсі визнають, що такі реформи важко проводити і в нормальних умовах, не кажучи вже про таку країну, як Україна, в якій агресивний сусід, частина території якої нелегально анексована, на сході країни - сепаратисти, ведеться "гібридна війна", кібератаки.

Попри все це на певних напрямках вдалося досягти істотних успіхів.

Читайте також: Делегація генералів та офіцерів польської армії на чолі з начальником Генштабу Суравські прибула в Україну

"Один із таких аспектів - це поліпшення структури командування і комунікації. Успішною можна назвати співпрацю в галузі кібербезпеки. Ми також запустили кілька масштабних проектів із медичної реабілітації і зараз працюємо з нашими українськими колегами над психологічною реабілітацією, це велика тема", - розповіла Маронкова.Источник: https://censor.net.ua/ua/n453815
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору