EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1874  107

 "Наше завдання - створити сучасну європейську освітню систему", - Гройсман привітав українців із Днем знань

гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що шлях до успіху України лежить через високу якість одержуваних юними українцями знань і доступність отримання ними освіти.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"Вітаю усіх українців з Днем знань! 1 вересня - особливий день для більшості українських родин, день, що уособлює для нас справжнє свято дитинства, юності і молодості. Це насамперед свято наймолодших українців, які вперше сядуть за шкільні парти та здійснять перші кроки шкільними коридорами. Це також свято першокурсників, у житті яких почнеться яскрава й унікальна сторінка - навчання в університетах. Від сьогодні розпочнеться їхня складна, але цікава мандрівка у світ знань та захопливих відкриттів.

Також читайте: Благодійна акція в Києві: учням запропонували поділитися квітами з хворими та літніми людьми

Знання, освіта, пізнання світу завжди були одними з найважливіших складових людського капіталу. Від освіченості суспільства залежить його розвиток і місце серед інших країн, загальний вклад спільноти у загальносвітову культуру. Освічені громадяни - запорука успішної країни, яка оптимально реалізує свої можливості та створює гідні умови для особистого розвитку та самореалізації", - йдеться в повідомленні.

Гройсман зазначив, що освіта визначає майбутнє України, і необхідно зробити все можливе, щоб забезпечити дітей і молодь якісною середньою, професійною і вищою освітою.

Читайте також: День знань в Україні: для охорони громадського порядку буде задіяно близько 15 тисяч поліцейських

"Уряд розглядає реформу освіти як одну з найважливіших та життєво необхідних. Наше завдання - створити сучасну європейську освітню систему, засновану на інноваційних підходах та технологіях. У світі, що постійно змінюється, ми повинні побудувати гнучку та ефективну освітню модель, яка забезпечуватиме потреби тих, хто навчається, та створить комфортні і гідні умови для тих, хто навчає, для учителів та викладачів", - наголосив прем'єр.

"Дякую усім учителям, викладачам, вихователям за Вашу невтомну працю, за те, що у складних умовах прищеплюєте нашим дітям та молоді любов до знань, підставляєте своє надійне плече підтримки. Вітаю усіх, хто продовжує чи лише розпочинає свій шлях дорогою пізнання. Нехай начальний рік буде багатим на творчі та освітні звершення! З Днем знань!", - резюмував Гройсман.Источник: https://censor.net.ua/ua/n453656
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору