EN|RU|UK
 Політика України
  3199  10

 Кабмін має намір ввести єдину електронну систему управління персоналом, - Саєнко

кабмин правительство уряд

Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко заявляє, що уряд має намір ввести єдину електронну систему управління персоналом.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабінету Міністрів.

Координаційна рада з питань державної служби підтримала проект концепції створення та впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в органах державної влади.

"Створення такої системи - це можливість нарешті використовувати на повну силу потужності сучасних інформаційних технологій для того, щоб забезпечити відкритість і прозорість усіх процесів управління персоналом на державній службі. Це не тільки відмова від десятків довідок, особистих карток і форм, які кожен раз заповнюються при прийомі на роботу, паперово-бюрократичного оформлення і зберігання інформації про оцінювання, оплату, заохочення, навчанні, іншої інформації, це є суттєвою економією ресурсів, це в першу чергу нові інноваційні та ефективні процедури управління персоналом", - заявив Саєнко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін перейшов на електронний документообіг, - міністр Саєнко

Він зазначив, що це - важлива складова щодо дебюрократизації роботи міністерств і привнесення нової якості в їх роботу.

"Ми повинні працювати на результат, а не заради процесу. Все це важливі кроки до дійсно ефективного державного управління", - додав він.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n453595
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору