EN|RU|UK
 Політика України
  3011  39

 В Україні зріс рівень агресії до журналістів, - дослідження НСЖУ

пресса

Ступінь прояву агресії до журналістів під час виконання ними професійних обов'язків зростає.

Як передає Цензор.НЕТ, про це зазначають 56,6% журналістів, які взяли участь в онлайн-опитуванні, проведеному в липні-серпні з ініціативи Національної спілки журналістів України.

Так, відповідаючи на питання "Як Ви вважаєте, яким чином змінився, за останні 3 роки, ступінь прояву агресії до журналістів, під час виконання ними своїх професійних обов'язків?" На значне збільшення агресії вказали 26,3% опитаних, а позицію "радше збільшився" позначили 30,3%.

Більшість журналістів в анкетах вказують, що проблеми агресії містяться не в поведінці самих журналістів, а виникають через зацікавленість певних кіл або груп. Зате правоохоронні органи демонструють нездатність до розслідування не тільки злочинів проти журналістів, а й взагалі до протистояння хвилі злочинності в державі.

За словами голови НСЖУ Сергія Томіленка, результати опитування ще раз підтверджують, що безпека журналістів і безкарність за злочини проти них є назрілою проблемою в медіа-середовищі. При цьому влада і правоохоронні органи демонструють байдуже ставлення до неї.

- Ми в НСЖУ вважаємо, що влада і правоохоронці мають публічно звітувати перед громадськістю за розслідування злочинів проти журналістів, адже відсутність справедливості, системна безкарність - це пряма відповідальність правоохоронців, - зазначає Сергій Томіленко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n453515
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору