EN|RU|UK
 Політика України
  15300  19

 "Новий порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям підвищить соціальну справедливість", - Полторак

полторак

Полторак заявив про зростання виплат військовослужбовцям.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, сьогодні, 30 серпня, на засіданні Кабінету міністрів України, уряд затвердив порядок виплат військовослужбовцям.

Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зазначив, що мова про нову філософію забезпечення військовослужбовців і відновлення соціального захисту й справедливості.

"Це революційне рішення, і я хотів би подякувати всім, хто працював над ним, - сказав генерал армії України Степан Полторак. - Порядок нарахування грошового забезпечення військовослужбовцям не змінювався з часів Радянського Союзу. В основу грошового утримання входили оклади за військовим званням і посадою. Те, що пропонуємо сьогодні - значно підвищить захист і соціальну справедливість. Ми відходимо від того, як було, коли 10-15% забезпечення - це те, що йде на пенсію, а далі - 17 надбавок, які є непрозорими й неефективними", - сказав міністр оборони України.


Тим часом, Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що наступним кроком буде зростання пенсій для військовослужбовців.

"Відразу після ухвалення загальної пенсійної реформи, наступний крок - нове законодавство щодо забезпечення пенсій військовослужбовцям. Це також наш пріоритет. Нам потрібно рухатися від рішення до рішення. Немає жодних підстав вважати, що проблеми, які накопичилися за десятиріччя, ми не вирішимо. Упевнений, ми все вирішимо. Ситуація зміниться, і люди це відчують", - наголосив Володимир Гройсман.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n453401
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору