EN|RU|UK
 Економіка
  4231  97

 Директори "Укрзалізниці" змінюються щороку, а на Дорозі не змінюється нічого, - директор меткомбінату "Запоріжсталь"

Генеральний директор металургійного комбінату "Запоріжсталь" Ростислав Шурма сподівається, що виконувач обов'язків голови ПАТ "Укрзалізниця" Євген Кравцов займеться наведенням порядку в компанії, а не підвищенням залізничних тарифів на вантажоперевезення.

"З новим директором Дороги (Євген Кравцов, в.о.голови УЗ, - ред.) ще особисто не знайомий, але, сподіваюся, хоч він не піде шляхом своїх попередників, і, нарешті, займеться наведенням порядку на Дорозі. Готовий поділитися особистим досвідом", - написав Р. Шурма на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передає uaprom.info

При цьому керівник "Запоріжсталі" зазначив, що в новому фінплані УЗ, підготовленому новим менеджментом, вкотре збільшена витратна частина, яку планується "закривати" за рахунок підвищення залізничних тарифів на вантажоперевезення.

"Директори "Укрзалізниці" змінюються щороку, а на Дорозі не змінюється нічого. Переглянув доопрацьований фінансовий план залізниці. Хочу зрозуміти, чого чекати комбінату від давнього "партнера" найближчим часом. Судячи з їхнього бюджету, хорошого чекати годі. Замість очікуваного підвищення ефективності, боротьби з корупцією і, як наслідок, оптимізації витрат, побачив зростання витратної частини на 10 млрд грн! А для того, щоб їх перекрити, вгадайте, що потрібно? ... Звичайно, підвищити тарифи більш ніж на 20%!", - констатував Р.Шурма.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n453310
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору