EN|RU|UK
 Політика України
  6931  59
Матеріали за темою:

 22 військові частини перейдуть на нову систему харчування за стандартами НАТО до кінця року, - Міноборони

праута

До кінця 2017 року 22 військові частини української армії перейдуть на нову систему харчування за каталогом продуктів, загальноприйнятих в арміях країн-членів НАТО.

Про це повідомив спікер Міністерства оборони України Максим Праута, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, з 1 вересня на нову систему харчування перейдуть Національна академія Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного і ще три військові частини Сухопутних військ і сил спеціальних операцій.


"Загалом до кінця року планують перевести на нову систему харчування 22 частини. Перехід усіх військових частин Збройних сил України на нову систему харчування заплановано до кінця 2019 року. Також до кінця 2019 року планують збільшити кількість штатних посад фахівців продовольчої служби, які буде залучено до організації харчування за новою системою. Цього року вже введено близько 400 таких посад", - поінформував М. Праута.

Також, за даними Міноборони, зараз в об'єднаних центрах забезпечення ЗСУ створено запас у 35 тис. комплектів речового майна зимової номенклатури. "До кінця вересня планують отримати від підприємств промисловості більшу частину зимового речового майна, яке замовило Міністерство оборони України цього року. Це дозволить своєчасно забезпечити зимовою формою одягу військовослужбовців, які виконують завдання в зоні АТО і залучених до заходів із відновлення боєздатності на полігонах", - сказав М. Праута.


Крім того, за його словами, дві третини житлового фонду Збройних сил України готові до зимової експлуатації, на половині об'єктів у нових частинах уже завершили ремонтні роботи: "Планують провести поточний ремонт більш ніж 150 об'єктів у новостворених військових частинах, для чого передбачено фінансовий ресурс у розмірі 16,5 млн грн. Зараз роботи повністю виконано вже на 77 об'єктах".
Источник: https://censor.net.ua/ua/n453254
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору