EN|RU|UK
 Політика України
  4582  100

 "Інформаційні війська України" стали самостійним проектом, - Мінінформполітики

мип

З 1 серпня 2017 року інтернет-проект "Інформаційні війська України", який створили при Міністерстві інформаційної політики України, почав функціонувати самостійно.

Про це йдеться в повідомленні Мінінформполітики, передає Цензор.НЕТ.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець прокоментував: "Спасибі хлопцям з інформаційних військ України за роботу. Ви створили проект, який не раз і не двічі ставив на місце російських пропагандистів, проект, який одним із перших перейшов в інформаційний наступ і змусив ворога збиратися на екстрені засідання і міняти російське законодавство про інтернет".


В.о. начальника сектора з питань забезпечення інформаційної безпеки МІП, координатор проекту "Інформаційні війська України" Святослав Батов заявив: "Наш проект, який заснували в 2015 році і який діяв при Міністерстві інформполітики України, від сьогодні стає самостійним. Ми дякуємо міністру Юрію Стецю за підтримку нас, молодих інфоволонтерів і готові й надалі як волонтерський проект допомагати державним структурам, відстоюючи інформаційний суверенітет України в соціальних мережах і в інтернеті в цілому".

Нагадаємо, ініційований МІП інтернет-проект під назвою "Інформаційні війська України" було розпочато 23 лютого 2015 року, щоб мобілізувати користувачів соціальних мереж на поширення достовірної інформації та боротьбу з російською пропагандою, адже найкраща контрпропаганда - це правда.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n452632
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору