EN|RU|UK
 Суспільство
  3180  78

 4 млн осіб на сході України позбавлені адекватної медичної допомоги, - ВООЗ

воз

Майже 4 мільйони жителів сходу України позбавлені адекватної медичної та гуманітарної допомоги.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це йдеться у звіті Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

Як зазначають експерти, на сході України практично вичерпалися ресурси у сфері охорони здоров'я, стрімко скорочуються масштаби гуманітарного фінансування. При цьому лікарні й поліклініки нерідко опиняються під обстрілом і зазнають серйозних пошкоджень. Як наслідок, у мільйонів мешканців східних областей немає доступу до адекватного медичного обслуговування.

"Мільйони людей в центрі Європи залишилися без медичної допомоги. У сотнях медичних установ немає обладнання і ліків. Медичні працівники живуть у страсі, боячись опинитися під артилерійським обстрілом, багато хто виїжджає", - заявив директор підрозділу з інфекційних захворювань Європейського бюро ВООЗ Недрет Еміроглу.


За даними ВООЗ, від початку конфлікту під обстрілами побували 160 медичних установ по обидва боки лінії зіткнення. 130 із них або частково, або повністю припинили роботу.

"Керівники більш ніж 400 лікарень повідомляють про те, що їм катастрофічно не вистачає ліків. При цьому 3,8 мільйона жителів сходу України потребують медичної допомоги", - йдеться в доповіді.

ВООЗ закликає міжнародну спільноту вжити термінових заходів і надати українцям необхідну підтримку.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n452572
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору