EN|RU|UK
 Суспільство
  26313  222

 "В основу нашої реформи закладено простий принцип - пенсію потрібно заробити", - Гройсман

гройсман

У рамках майбутньої пенсійної реформи під час оформлення пенсій всі відпрацьовані роки до 2004 року будуть враховуватися як страховий стаж.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на Facebook.

Він наводить питання читача: "От ви кажете, що для виходу на пенсію після реформи необхідно буде мати 25 років страхового стажу. Тож виходить, що ніхто з нас п'ятдесятирічних, не зможе вийти на пенсію в 60 років, бо страховий стаж почав застосовувавсь порівняно недавно?"

Глава уряду відповів так: "Дійсно, умови обрахунку стажу, який враховується для обчислення пенсій, змінювався. У 2000 році було запроваджено персоніфіковані пенсійні рахунки. З того часу Пенсійний фонд має повну інформацію, скільки внесків сплачено кожним працівником. У 2004 році набрав чинності Закон "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", яким запроваджено поняття "страховий стаж". Це кількість років, які людина не тільки працювала, а й сплачувала внески до Пенсійного фонду".

Читайте також: Зростання надходжень у пенсійний фонд є результатом боротьби з корупцією, - Порошенко

"Якщо людина оформлена легально, внески за неї в обов'язковому порядку сплачує роботодавець. Ми не змінюємо правило - при оформленні пенсій всі відпрацьовані роки до 2004 року враховуються як страховий стаж. Різними є лише способи підтвердження наявності страхового. До 2004 року страховий стаж обчислюється згідно з записами в трудовій книжці. Враховуються і всі пільги, які були чинними на той період. Після 2004-го року страховий стаж обчислюється автоматично на підставі даних персоніфікованого пенсійного рахунку. Тож, якщо Ви працюєте зараз і працювали змолоду, зможете вийти на пенсію в 60 років", - додав прем'єр.

"В основу нашої реформи покладено простий принцип - пенсію потрібно заробити. Тобто, сплачувати внески до Пенсійного фонду. Це ліквідує зрівнялівку, коли майже однакові пенсії отримують ті, хто важко працював все життя і ті, хто робив абияк", - підкреслив він.

Читайте також: Уряд наполягатиме, щоб Рада ухвалила принципові позиції пенсійної реформи, - Кабмін

Нагадаємо, 13 липня Верховна Рада України ухвалила урядовий проект пенсійної реформи за основу.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n452539
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору