EN|RU|UK
 Політика України
  4695  52

 Уряд наполягатиме, щоб Рада ухвалила принципові позиції пенсійної реформи, - Кабмін

пенсия пенсионеры бабки бабушка бабушки старики старые бабули пожилые старушки

Кабмін наполягатиме, щоб у законопроекті про підвищення пенсій у другому читанні збереглися принципові позиції, серед яких - підвищення пенсійного віку, введення для всіх однакових умов виходу на пенсію і ліквідація дефіциту Пенсійного фонду.

Про це йдеться в повідомленні на Урядовому порталі, передає Цензор.НЕТ.

В уряді нагадують, що за пенсійну реформу в першому читанні проголосували 282 народні депутати, представники більшості депутатських груп і фракцій, а також частина незалежних депутатів.


"Тоді ж ухвалили рішення доопрацювати реформу разом з усіма зацікавленими сторонами. Але уряд має декілька базових принципів, від яких не відійде за жодних обставин. Реформу проведуть без підняття пенсійного віку. Вже з жовтня пенсії зростуть для 9 млн пенсіонерів, буде скасовано податок на пенсії для пенсіонерів, які працюють. Надалі пенсії перераховуватимуть автоматично", - йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначають в уряді, введуть "прозорі й однакові для всіх умови виходу на пенсію, ліквідують дефіцит Пенсійного фонду, щоб забезпечити ресурс для подальшого зростання пенсій".


"Уряд почав пенсійну реформу, щоб відновити соціальну справедливість для людей похилого віку та дати можливість забезпечити гідну старість нинішній молоді. Ці принципові позиції уряд відстоюватиме", - інформує Урядовий портал.

Нагадаємо, законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" ухвалила Верховна Рада 13 липня 2017 року в першому читанні. Восени 2017 року очікують на його розгляд у другому читанні.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n452490
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору