EN|RU|UK
 Політика України
  2275  24

 "Ми будемо формувати "чорний список" недобросовісних підрядників", - голова "Укравтодору"

ремонт дорог

Під час ремонту доріг "Укравтодор" дотримується маршрутного принципу, створюючи траси від портів, великих міст і автотрас, які ведуть у країни ЄС.

Як передає Цензор.НЕТ, сьогодні, 18 серпня, на засіданні Кабінету Міністрів України керівник "Укравтодору" Славомир Новак відзвітував про хід ремонту доріг у країні.

"Ми мали змогу побачити дороги в Дніпропетровській, Херсонській і Миколаївській областях, враження позитивне, дороги ремонтують", - повідомив Новак.


За його словами, найбільш серйозне враження справляє різниця якості трас у Донецькій і Луганській областях. Зміни, попри всі складнощі в проведенні робіт у цьому регіоні, найбільш відчутні.

Славомир Новак повідомив, що з метою створення "чорного списку" підготовано проект закону про контроль якості виконаних робіт.

"Ми будемо формувати список недобросовісних підрядників", - заявив він.

За його словами, нині поточний ремонт проведено на 600 кілометрах доріг.

На роботи спрямовано 5,3 млрд гривень із бюджету і 4,1 млрд - за рахунок кредитних коштів. Також використовуютьінші джерела фінансування, зокрема - інвестпроекти.

Також Новак відзвітував про те, що в Україні створюють сучасну дорожню інфраструктуру: світловідбивні дорожні знаки й розмітку, підземні переходи, освітлення за рахунок сонячних батарей тощо.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n452194
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору