EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  7402  36

 Уряд планує встановити облік доходів громадян у разі призначення субсидії за півроку, а не рік

субсидия

Кабінет Міністрів України має намір встановити, що у разі призначення житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг враховуються доходи не за чотири, а за два попередні квартали і заборонити призначення субсидій одночасно за місцем реєстрації та місцем фактичного проживання.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, в проекті рішення зазначається, що субсидія для компенсації витрат на оплату послуг ЖКГ призначається з огляду на середньомісячний його сукупного доходу домогосподарства нема за 4 кварталу, як було раніше, а за 2 попередні квартали.

Зокрема, у разі призначення субсидії в травні повинні враховуватися доходи за третій-четвертий квартали минулого року, а у разі призначення субсидії в жовтні - перший-другий квартали поточного року.

Цей проект рішення планується розглянути на засіданні в п'ятницю.

Читайте також: Приладами обліку теплової енергії обладнано 70,5% будинків в Україні, - Зубко

Кабмін має намір встановити, що субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації і за місцем фактичного проживання громадянина.

Уряд має намір визначити, що субсидія щодо приміщень, де прописані недієздатні особи, над якими встановлено опікунство, призначається за заявою опікуна.

Також Кабмін планує уточнити, що субсидія не призначається на наступний період, якщо є двомісячна заборгованість за послуги ЖКГ у сумі понад 20 неоподатковуваних податком доходів громадян - 340 грн (раніше не призначалась просто за наявності двомісячної заборгованості).

У разі смерті особи, якій була призначена субсидія, сума компенсації невикористаної частини субсидії виплачується одному з членів домогосподарства, з урахуванням яких ця субсидія призначалася.

Також читайте: Субсидію без прописки можна оформити на підставі договору оренди житла, - Кабмін

Кабмін має намір встановити необхідність громадян, які отримують субсидію протягом місяця проінформувати орган соціального захисту населення про закінчення терміну реєстрації місця перебування.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, в державному бюджеті додатково передбачено 14 млрд 100 млн грн для субсидій, тому коштів на цей вид допомоги вистачить.Источник: https://censor.net.ua/ua/n452151
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору