EN|RU|UK
 Політика України
  16763  42

 24 серпня буде запущено унікальну систему Identigraf для пошуку сепаратистів, терористів і злочинців, - Геращенко

24 серпня 2017 року о 00:01 волонтери проекту "Миротворець" запустять відкриту "Систему розпізнавання і виявлення злочинців IDENTIGRAF", яка не має аналогів у світі.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав нардеп (НФ) Антон Геращенко, передає Цензор.НЕТ. Наводимо його текст повністю.

"Розробка цієї системи тривала 9 місяців і була проведена у співпраці з однією з найвідоміших світових соціальних мереж.

Унікальність цієї системи в тому, що це перша у світі система, яка буде працювати у відкритому доступі в мережі інтернет для пошуку сепаратистів, терористів і злочинців.

Всі інші подібні системи, засновані на алгоритмі розпізнавання осіб, працюють або в режимі секретності в офісах провідних спецслужб, або використовуються в закритому режимі в комерційних цілях для аналізу великих масивів фотографій такими софтверними гігантами, як Google або Microsoft.

Можливості системи Identigraf такі, що вона зможе за 20-30 секунд обробляти мільйони фотографій сепаратистів, терористів, бойовиків, ретельно зібраних за три роки роботи волонтерами Центру "Миротворець".

Користувачами системи можуть бути як слідчі поліції і СБУ, прокуратури, приватні детективи, адвокати, співробітники банків, приватні підприємці, так і всі, хто хоче перевірити, чи не була та чи інша людина замішана в антиукраїнських виступах навесні 2014 року, чи не кричала вона "Путін введи війська!", чи не воювала вона зі зброєю в руках проти України.

За допомогою цієї системи може бути, нарешті, ідентифікована шпана, яку привозили з Донбасу і нацьковували на активістів Майдану взимку 2014 року.

Можуть бути знайдені проросійські негідники, завезені в Одесу 2 травня з Придністров'я для організації там кривавої бійні.

Можуть бути встановлені особи російських військових, які вторглися без оголошення війни в Крим і Донбас і вбивали наших солдатів і офіцерів.

Загалом, всі ті, хто був помічений на фото або відеокадрах із зими 2014 року, був ідентифікований і назавжди збережений у базі "Миротворець".

Сьогодні я вперше публікую адресу сайту, через який з 00:01 24 серпня буде організовано роботу системи автоматичного розпізнавання осіб Identigraf.

Ось він:

https://identigraf.center

Поки, до 24 серпня, цей сайт працює в тестовому режимі і на ньому опубліковано інструкції щодо того, як Ви можете допомогти нашій країні і всьому світу в справі визначення тих осіб, хто підняв свою руку на незалежність і цілісність України.

Також на сайті Identigraf представлені гримаси російських пропагандистів, які вже зараз реалізують побоювання своїх замовників, - російських спецслужб, в жаху очікують запуск нашого проекту.

Хочу також нагадати, що система Identigraf розроблена на кошти понад 2 тисяч громадян України, які зробили внески в розмірі від 20 гривень до 250 тисяч гривень.

Загальна сума коштів, зібраних на сьогодні, - близько мільйона гривень. Їх було недостатньо для повної оплати послуг розробників і частину робіт вони зробили в борг.

Тому збір коштів для повної оплати системи Identigraf, її подальшого вдосконалення і збільшення потужності роботи буде продовжено.

Висловлюю свою подяку кожному, хто пожертвував гроші на зміцнення оборони і безпеки нашої країни.

Після запуску системи Identigraf українська держава та український народ отримає надійний захист від проникнення в нашу країну тих, хто бажає їй зла і хоче її розчленувати і знищити.

Кожного буде знайдено, визначено і покарано за все те, що зробив проти України!

P.S.

На фото - логотип проекту "Identigraf".

Латинський вислів на ньому означає: "Нехай здійсниться правосуддя, навіть якщо впаде небо!".


24 серпня буде запущено унікальну систему Identigraf для пошуку сепаратистів, терористів і злочинців, - Геращенко 01


Источник: https://censor.net.ua/ua/n452087
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору