EN|RU|UK
 Суспільство
  1089  22

 Дітям загиблих під час виконання службових обов'язків журналістів призначено стипендії, - указ Порошенка

порошенко

Задля підтримки дітей представників ЗМІ та забезпечення їх соціального захисту Президент Петро Порошенко призначив стипендії дітям журналістів, які загинули у під час виконання службових обов'язків. Відповідний Указ № 217/2017 Глава держави підписав сьогодні, 15 серпня.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться на офіційному сайті глави держави.

У повідомленні зазначають: "Згідно з документом стипендії отримуватиме донька капітан-лейтенанта, редактора редакції телебачення телерадіокомпанії Міністерства оборони України "Бриз" Дмитра Лабуткіна - Кіра, донька фотокореспондента газети "Сегодня" Сергія Ніколаєва - Валерія, та син журналіста газети "Вести" В'ячеслава Веремія - Максим.

Стипендія Президента України дітям журналістів, які загинули або стали інвалідами у зв'язку з виконанням службових обов'язків була заснована у квітні 2002 року. У 2015 році своїм Указом Петро Порошенко збільшив суму виплат до розміру 1,5 прожиткового мінімуму. Виплати призначаються і здійснюються дітям до 18 років, а у разі навчання за денною формою у навчальних закладах, стипендії виплачуються до закінчення навчання, але не більш як до досягнення ними 23 років".
Источник: https://censor.net.ua/ua/n451762
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору