EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  24659  145

 Безробітним особам під час оформлення субсидії зараховуватимуть дохід на рівні двох прожиткових мінімумів - 3248 грн, - Кабмін

кабмин

Якщо людина працездатного віку не працює, не служить в армії, не вчиться, їй під час оформлення субсидії з 1 травня 2017 р. зараховують щонайбільше два прожиткові мінімуми - 3248 грн.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну, опублікованому у Фейсбуці.

"Неофіційні доходи отримує величезна кількість українських домогосподарств. Не сплачуючи нічого в державний бюджет країни, недоброчесні громадяни хочуть отримати допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг - субсидію - максимального розміру. І таку допомогу донедавна їм справді надавали.

Це несправедливо стосовно тих людей, які працюють офіційно, чесно сплачуючи державі податки. За обсягом субсидія, скажімо, у скромної вчительки, яка тяжкою, напруженою працею заробляє гроші і чесно сплачує податки, може бути меншою, ніж у тих, хто не декларує жодної копійки, але при цьому споживає газ, світло і т.д.

Тому зарахуванням двох прожиткових мінімумів (3248 грн) з 1 травня 2017 р. держава вирівнює соціальну справедливість між тими, хто справді потребує підтримки в оплаті житлово-комунальних послуг, і тими, хто начебто не працює, але на якісь доходи живе.

Тому якщо людина працездатного віку не працює, не служить в армії, не вчиться, їй під час оформлення субсидії з 1 травня 2017 року зараховують щонайбільше два прожиткові мінімуми - 3248 грн", -
йдеться в повідомленні.

Читайте також: Наявність будь-якого майна - від автомобіля до земельного паю - не перешкода для отримання субсидії, - Кабмін

При цьому зазначено, що це стосується лише працездатних осіб. Водночас, є ті, хто насправді у складних життєвих обставинах. І тоді комісія під час розгляду заяв від таких претендентів на субсидію, якщо згадані обставини підтверджено, може встановити згадану державну допомогу з урахуванням одного - 1624 грн, а не двох прожиткових мінімумів.

"Рішення про зарахування 2-х прожиткових мінімумів людям працездатного віку під час оформлення субсидії покликане стимулювати населення до праці й офіційного працевлаштування. У такий спосіб держава бореться з тіньовою економікою та прихованою зайнятістю", - підсумували в Кабміні.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n451747
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору