EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  3323  66

 Ні державні цирки, ні кіностудія Довженка не підпадають під негайну приватизацію, - Мінекономрозвитку

нефедов

Інформація про ймовірну приватизацію державних цирків і кіностудій найближчим часом не відповідає дійсності.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив перший заступник міністра економічного розвитку й торгівлі Максим Нефьодов.

За його словами, приватизації цих об'єктів можна чекати не раніше, ніж через рік. "Однак з огляду на те, з якою швидкістю відбувається приватизація, цей термін виглядає популістським", - зазначив він.

"Кабмін затвердив тріаж щодо 3,5 тис. підприємств. Уперше ми склали список усіх державних підприємств і зібрали про них максимум доступної інформації ... Це стратегічний документ, а не технічне рішення щодо виставлення на продаж. Ми стратегічно ухвалили рішення, що, швидше за все, не є священною функцією держави, наприклад, фінансувати і керувати цирками. Вважаємо, що держава має сконцентруватися на стратегічних об'єктах. І готові почати діалог, чи цікаві інвесторам ці об'єкти, чи готові вони приєднуватися", - сказав Нефьодов.

У прес-службі Міністерства тим часом нагадали, що приватизувати об'єкти зі статусом "національний", який мають, зокрема, Національний цирк України та Національна кіностудія ім. Олександра Довженка, заборонено законом. Однак Мінекономрозвитку підготувало законопроект "Про приватизацію державного майна", який у разі його ухвалення замінить чинні сім законів про приватизацію і дозволить уряду проводити її відповідно до стратегічного бачення.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Мінмолодьспорту виступає проти приватизації спортивних об'єктів національного значення

"Перелік об'єктів державної власності, які підпадають під приватизацію у 2015-2017 роках, затверджено постановою Кабінету Міністрів від 12 травня 2017 року №271. Ні цирки, ні кіностудія не підпадають під негайну приватизацію. Протокольне рішення Кабміну передбачає, що Мінекономрозвитку і Фонд державного майна мають опрацювати перелік державних підприємств, які мають намір приватизувати у 2017-2020 рр. і подати на розгляд Кабінету Міністрів відповідний проект акта щодо змін до постанови №271. Тільки після цього можна буде говорити про конкретні часові рамки приватизації", - йдеться в коментарі прес-служби міністерства.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що Національний цирк України, Національна кіностудія ім. Олександра Довженка й інші об'єкти культури внесено в список приватизації на 2017-2020 рр.
Источник: https://censor.net.ua/ua/n451683
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору