EN|RU|UK
 Події
  4121  38

 ГПУ проводить обшуки в офісі "Укргазвидобування"

Представники Генеральної прокуратури України в супроводі представників СБУ знову проводять обшуки і вилучення документів. ГПУ цікавлять проведені у 2016-2017 рр роботи з гідророзриву пластів і капітального ремонту свердловин, які допомогли ПАТ "Укргазвидобування" досягти максимального за останні п'ять років добового видобутку природного газу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться на офіційному сайті компанії.

У повідомленні зазначено: "Обшуки проводять за рішенням Печерського районного суду міста Києва від 11 серпня 2017 року. Клопотання надійшло від департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України.

Згідно з постановою суду, вилученню підлягають первинні фінансово-господарські документи, пов'язані з відносинами ПАТ "Укргазвидобування" і компаніями "Tacrom Services S.R.L" (Румунія), ДП "РУП" ПО "Белоруснефть" (Республіка Білорусь).


Зазначені документи стосуються проведення у 2016-2017 роках ГРП і капітального ремонту свердловин: інженерні звіти, плани робіт, проекти розробки родовищ та інша важлива для діяльності компанії інформація.

Укргазвидобування зазначає, що вилучення важливої для технологічного процесу документації та масові виклики на допити технічних керівників апарату УГВ і філій компанії можуть дестабілізувати роботу Товариства, негативно вплине на виконання найбільшим газовидобувним підприємством України урядової програми зі збільшення видобутку природного газу. Подібні дії правоохоронців також можуть призвести до погіршення іміджу Укргазвидобування й України в міжнародному бізнес середовищі.

Своєю чергою Укргазвидобування співпрацює з представниками ГПУ.

Нагадаємо, що 7 липня 2017 ГПУ вже проводила обшуки у ВАТ "Укргазвидобування" з приводу проведення ГРП компаніями "Tacrom Services S.R.L" (Румунія) і ДП "РУП" ПО "Белоруснефть" (Республіка Білорусь).
Источник: https://censor.net.ua/ua/n451621
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору